W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery drzwiowe i ramowe na wymiar

SPRAWDZONE
i NIEZADOWNE

Poszukujesz trwałego i komfortowego rozwiązania problemów z owadami, które wlatują do domu przy otwartym oknie lub balkonie ? Cenisz sobie jakość i perfekcyjność wykonania? Szukasz skutecznego sposobu ochrony i zastanawiasz się, które rozwiązanie byłoby najlepsze w twojej sytuacji?

Komfort

Moskiteira zapewni Tobie spokojny i głęboki sen. Nie będziesz musiał się denerwować odgłosem latających komarów, much czy innych insektów.

~

Bezpieczeństwo

Zapobiega przenoszeniu bakterii przez owady. Ogranicza również ilość pyłu dostającego się do wnętrza,, dlatego jeżeli jesteś alergikiem jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Ochrona w 100%

Zastosowanie moskitiery ramowej daje Tobie 100% gwarancję żę przy otwartym oknie pozbędziesz się owadów w pomieszczeniu .

Oszczędność pieniędzy

Moskitiery bardzo mocne i odporne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, np. deszczu czy temperatury, dzięki czemu raz wydane pieniądze dadzą skuteczną ochronę na długie lata.

Prosty montaż

Moskitierę można bardzo łatwo zdjąć, gdy trzeba ją oczyścić lub gdy przestaje być potrzebna wraz z nadejściem jesieni. Dzięki specjalnym haczykom i bezinwazyjnej budowie będziesz w stanie sobie z tym poradzić bez żadnych problemów.

k

Gwarancja

Nasze usługi i produkty przez nas montowane objęte są 24 miesięczną gwarancją.

kolorów RAL

Uniwersalny sytem montażu

Wyjątkowy wzór ramki

Kolory siatek

Dostarczymy i zamontujemy moskitiery dla twojego domu

Każde zlecenie wymaga innego podejścia – INDYWIDUALNEGO. Z tego właśnie powodu każdy klient jest traktowany wyjątkowo. Doradzimy i pomożemy w wyborze właściwych moskitier dla Ciebie. Możesz skorzystać z naszej usługi montażu bądź zrobić to sam, gdyż sposób montażu jest bardzo prosty.  Udzielamy 2 letniej gwarancji na  produkt, oraz załączamy szczegółową instrukcję montażu we własnym zakresie, która jest bardzo logiczna i czytelna, dzięki czemu każdy zamontuje moskitiery w sposób właściwy.

POMOŻEMY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO KOLORU RAMKI I SIATKI DLA TWOICH POTRZEB

 OFERUJEMY DWA KOLORY SIATEK, ORAZ 6 KOLORÓW RAMEK. OPOWIEDZ NAM O SWOICH POTRZEBACH A MY DOPASUJEMY KOLOR RAMKI ADEKWATNY DO KOLORU RAMY TWOICH OKIEN. DODATKOWO OTRZYMASZ FACHOWĄ PORADĘ O MOŻLIWOŚCIACH ROZBUDOWY SWOJEJ OCHRONY O  OPCJONALNE SYSTEMY ROLETOWE, KTÓRE ZINTEGROWANE BĘDĄ CHRONIŁY CIEBIE NIE TYLKO PRZED OWADAWAMI, ALE RÓWNIEŻ PRZED WARUNKAMI ATMOSFERYCZNYMI, ORAZ ZAGLĄDAJĄCYMI PO OKNACH SĄSIADAMI. 

A CO Z WLATUJĄCYMI OWADAMI PRZEZ OTWARTE DRZWI BALKONOWE ?

wybierz odpowedią moskitierę drzwiową dopasowaną do swoich potrzeb

Oferujemy 2 typy moskitier drzwiowych: moskitiery drzwiowe standard, oraz moskitiery drzwiowe z furtką dla zwierząt. W zależności od tego czy są w domu zwierzęta takie jak kot czy mały pies stosujemy dwa typy furtek. Nie musisz już wstawać z fotela za każdym razem kiedy zwierzęta potrzebują wyjść na ogórd  lub balkon. Drzwiczki moskitiery zapewniają bezpieczne przeście przez zamkniętą moskitierę drzwiową, która nadal chroni Ciebie przed komarami  i innymi owadami.

W naszej ofercie stosujemy 2 rodzaje dzwiczek: Szerokość 20 cm, wyskość 25 cm, lub szerokość 30 cm i wysokość 40 cm. Jest to idealne połączenie komfortu i praktycznego rozwiązania, które chroni Ciebie w pełni przed insektami.

pOMOŻEMY CI W PRAWIDŁOWYM POMIARZE OKNA POD MOSKITIERĘ BĄDŹ ZROBIMY TO ZA CIEBIE

WYBIERZ JEDEN ZE SPOSOBÓW POMIARU RAMY OKIENNEJ, LUB DRZWI BALKONOWYCH.

właściwy pomiar jest kluczem do pełnej ochrony przed owadami

JESTEŚMY W STANIE DORADZIĆ I ODPOWIEDNIO POKIEROWAĆ KLIENTA TAK ABY WYKONAĆ PRAWIDŁOWY I BARDZO DOKŁADNY POMIAR RAMY OKIENNEJ.  WYBIERZ  CZY CHCESZ ZROBIĆ TO SAM W ZACISZU SWOJEGO DOMU CZY ZLECIĆ NAM ABY W BARDZO SZYBKIM CZASIE PRZYJECHAĆ DO TWOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA I DOKONAĆ POMIARU. PRAWIDŁOWA WYCENA MOSKITIER JEST MOŻLIWA NAWET BEZ WIZYTY NASZEGO PRZESZKOLONEGO MONTAŻYSTY, JEŻELI ZASTOSUJESZ SIĘ INSTRUKCJI Z LEWEJ STRONY. 

POMIAR MOSKITIERY DRZIOWEJ JEST RÓWNIE PROSTY I PRZYJEMNY

W przypadku pomiaru drzwi balkonowych robimy go zawsze od zewnątrz ( stojąc na balkonie). Jest to bardzo ważne, gdyż każda stolarka okienna jest inaczej obrabiana i wymiary szerokości ramy drziowej mogą się znacznie różnić. 

Wykonaj swobodnie pomiar zgodnie z instrukcjami zawartymi na grafice po lewej stronie, a my zajmiemy się całą resztą. Wykonamy pod twoje indywidualne potrzeby moskitierę dzwiową najwyższej jakości.  Nie zapomnij o tym, że masz w domu zwierzaki i możesz ją rozbudować o dodatkowe drzwiczki, które umożliwią twoim zwierzakom swobodne wyjście na taras czy ogród.

Realizacja zlecenIa jest sprawą prioryetową nad którą pracuje nasz cały zespół

Począwszy od przygotowania indywidualnej oferty poprzez cały proces doradztwa i finalizacji, skutecznie pracujemy nad zadowoleniem i rozwiązaniem problemów naszych klientów. Na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie i do dyspozycji klienta. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to dokładność, sumienność i elastyczność, a także czas realizacji oraz opieka gwarancyjna.

Działamy bardzo skutecznie i sprawnie na całym terenie województw: Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodnio-Pomorskie.  Czas realizacji pomiaru u klienta jest do 3 dni roboczych. W zależności od zlecenia ( ilości, konfiguracji  ) jesteśmy w stanie szybko zrealizować zamówienia klienta.  Jesteśmy bardzo elastyczni co do czasu i terminu montażu naszych klientów.

  • Czas realizacji wyceny
  • Pomiar i realizacja zamówienia
  • Montaż

 zAPYTANIE W SPRAWIE
moskitier drzwiowych/ramowych

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W BARDZO KRÓTKIM CZASIE. 

Prosimy o wpisywanie prawidłowo danych w innym przypadku nie będziemy w stanie się z Państwem skontaktować. Dziękujemy