Polska firma
z doświadczeniem

Świadczymy usługi sprzedaży i kompleksowego montażu rolet zewnętrznuych,bram rolowanych, ogrodzeń panelowych, stolarki okiennej i moskitier. Działamy głownie na terenie województwa Lubuskiego. Zakres naszego działania skierowany jest do klientów, którzy cenią sobie kompleksowość, solidność i produkty jakości premium. Misją naszej firmy jest rozwiązywanie problemów klientów a celem ich zadowolenie i uśmiech.

Nasi partnerzy biznesowi, oraz dostawcy

Firma Witkowski

Producent solidnych paneli ogrodzeniowych.

Dostawca Intrax

Producent rolet zewnętrznych, oraz moskitier.

Dostawca Stollar

Producent stolatki okiennej, oraz drzwi.

Dostawca Aluprof

Producent systemów aluminiowych.

Działalność naszej firmy związana jest z branżą budowlaną. Świadczymy usługi montażu rolet zewnętrznych, stolarki okiennej i panelowych systemów ogrodzeniowych. Największą uwagę skupiamy na tym aby każdy klient czuł się bezpiecznie i komfortowo powierzając nam zlecenie wykonania usługi montażu. Z tego właśnie powodu pracujemy na sprawdzonych systemach i produktach renomowanych polskich oraz zagranicznych producentów. Doskonale wiemy o tym że rzetelne i kompleksowe podejście do klienta przynosi największe rezultaty. Rezultatem, który nas satysfakcjonuje jest zadowolony klient, który poleca nasze usługi kolejnemu klientowi.

Marketing jest dźwignią handlu, a w szczególności ten robiony przez zadowolonego klienta. Nasza działaność oparta jest na pracy z ludźmi, a naszym zadaniem jest rozwiązywanie problemów tych właśnie ludzi, którzy przychodzą do nas z problemem braku ogrodzenia, nagrzewającym się pomieszczeniem czy budową nowego domu i szukaniem najkorzystniej oferty na stolarkę okienną. Bardzo dużą uwagę skupiamy na doradzeniu i wytłumaczeniu klientom odpowiedniego dla nich rozwiązania. Każdy z klientów jest obsługiwany tak aby był pewien, żę oferowane przez nas rozwiązania sprawią że jego problem zniknie lub spełnimy jego marzenia.

Elementem fundamentalnym jest dla nas proces obsługi klienta. Zależy nam na tym aby każdy klient obsługiwany przez nas miał jasno określony termin zlecenia, w razie niejasności i pytań był pod stałą opieką osoby odpowiedzialnej za jego obsługę. W kwesti montażu jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze staramy się uzgodnić termin odpowiadający zleceniodawcy.

Klient

Najważniejszy jest zadowolony klient.

Jakość

Sprawdzony i niezawodny produkt zamontowany przez wykwalifikowaną ekipę

Obsługa

Zrozumienie potrzeb klienta i zaproponowanie odpowiednich rozwiązań dających pewność i spokój.

Czas realizacji

Bardzo szybki czas realizacji usługi montażu 

 Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W BARDZO KRÓTKIM CZASIE. 

Prosimy o wpisywanie prawidłowo danych w innym przypadku nie będziemy w stanie się z Państwem skontaktować. Dziękujemy