Producent ogrodzeń panelowych | Rolety zewnętrzne

Godziny pracy: pn-pt: od 8.00 - 16.00

Producent ogrodzeń panelowych

Ogrodzenia panelowe 2D i 3D

Producent ogrodzeń panelowych

Produkcja i montaż

Specjalizujemy się produkcji oraz montażu ogrodzeń panelowych na wymiar. Oferujemy solidne konstrukcje z najwyższej jakości materiałów. Tworzymy i realizujemy projekty bram, ogrodzeń oraz innych konstrukcji metalowych.

 

Zabezpieczenie antykorozyjne zabezpiecza nasze produkty na lata.


Ogrodzenia panelowe dopasowane do każdego typu posesji

Jako producent ogrodzeń panelowych kontrolujemy cały proces sprzedażowy. Począwszy od dokonania pomiaru na miejscu, doboru materiału oraz rodzaj ogrodzenia. Kończąc na sporządzeniu wstępnej wyceny inwestycji i montażu konstrukcji. Nasza oferta zawiera zarówno ogrodzenia klasyczne, jak i nowoczesne. Łączymy zatem tradycję z innowacyjnym podejściem w najbardziej konkurencyjnej cenie..

 

Poszukujesz optymalnego rozwiązania?

 

Mamy coś dla Ciebie! Firma ROLMAR dostarcza precyzyjnie wykonane ogrodzenia panelowe na wymiar.

Zbuduj swoje własne ogrodzenie panelowe

Ogrodzenie panelowe 2D i 3D

Oferujemy Państwu kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z profilowanych paneli zgrzewanych ocynkowanych ogniowo i malowanych proszkowo wg. dowolnego koloru z palety RAL.

Komfortowe ogrodzenia
Komfort

Oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Ogrodzenia panelowe wykokiej jakości
Jakość premium

Rolety, ogrodzenia, bramy panelowe wykonywane są na indywidualne zamówienie z najwyższej jakości materiałów.

Ogrodzenia z gwarancją
Gwarancja

Wszystkie realizacje montażu ogrodzeń panelowych są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Ogrodzenia panelowe na wymiar od producenta

Ogrodzenia panelowe na wymiar

Naszymi ogrodzeniami panelowymi jesteś w stanie zabezpieczyć każdą nieruchomość. Niezależnie od tego, czy jest to działka budowlana, firma, czy może obiekt przemysłowy. Dla naszych klientów tworzymy ogrodzenia panelowe na wymiar na indywidualne zamówienie.

 

Wyposażymy Twoje ogrodzenie w dopasowaną stylem bramę dwuskrzydłową lub przesuwną. W zestawie możemy dostarczyć także furtkę. Jesteśmy w stanie podołać zleceniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wyposażamy bramy i furtki w napędy, które wpływają na komfort użytkowania.

.

Kompletne ogrodzenia

Produkujemy kompletne ogrodzenia o nowoczesnym designie. Panele ogrodzeniowe zabezpieczamy wydajnym preparatem antykorozyjnym. Odpowiednio chroniony produkt spełnia swoje zadanie długie lata. Jakość premium siatki ogrodzeniowej gwarantuje bezpieczeństwo.

 

Maty panelowe tworzone są z drutu o grubości 4,5,6 lub 8 mm co daje nam możliwość dostosowania oferty pod każdego klienta i zagwarantowania produktu spełniającego jego oczekiwania.

Ogrodzenia panelowe wysokość

Wysokość ogrodzeń panelowych od 830mm
Wysokość paneli ogrodzeniowych maksymalnie 2230mm

Szerokość paneli ogrodzeniowych 2500 mm

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo wiele dostępnych wysokości płotu. Panele ogrodzeniowe na wymiar są dostępne aż w 8 wysokościach. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient będzie mógł ogrodzić swoją posesję. Niezależnie od jej rodzaju czy przeznaczenia. Odpowiednio dobrany panel ogrodzeniowy wygląda wyjątkowo estetycznie a jego cena jest optymalna.

 

Ogrodzenia panelowe z podmurówką są solidne i pozwalają na zachowanie minimum prywatności.

 

Nasi specjaliści doradzą jak wybrać odpowiednią wysokość paneli ogrodzeniowych. Dopasują formę ogrodzenia do charakteru obiektu, który ma być ogrodzony. Wysokość ogrodzenia jest dobierana zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Bramy panelowe wjazdowe

W naszej ofercie znajdziesz bramy panelowe dwuskrzydłowe oraz przesuwne na wymiar. Do każdego rodzaju bram istnieje możliwość instalacji automatyki który wspomaga proces otwierania i zamykania bramy.

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy panelowe dwuskrzydłowe

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe panelowe 2D i 3D z możliwością autoamtyki..

Bramy przesuwne

Bramy panelowe przesuwne

Bramy wjazdowe przesuwne panelowe 2D i 3D z możliwością autoamtyki..

Wykonujemy bramy z paneli ogrodzeniowych na każdy wymiar. Bramy dostarczamy z furtką lub bez. W swojej ofercie posiadamy aż 16 wzorówbram z paneli ogrodzeniowych. Każdy klient znajdzie w naszej ofercie wzór bramy dobrany do swoich potrzeb.

 

Preferujemy kompleksowe podejście do klienta, dlatego również warto skorzystać z naszej oferty montażu bram z paneli ogrodzeniowych na wymiar i podłączenia napędów. Napędy stosowane przez nas są sprawdzone i gwarantują bezawaryjne użytkowanie na długie lata..

Słupki i daszki do ogrodzeń panelowych

Słupki i daszki

Oferujemy aż 8 wysokości słupków do ogrodzeń panelowych. Każdy klient ma możliwość wyboru i dopasowania ich wysokości do swoich..

Kolory ogrodzeń panelowych

Dostępne kolory

Zadbaj o wyjątkowy wygląd swojego ogrodzenia panelowego na wymiar. Płot w dzisiejszych czasach musi być estetyczny, o prostym..

Ogrodzenie z podmurówką

Podmurówka

Wybierz podmurówkę pod ogrodzenie panelowe. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje podmurówek betonowych przeznaczonych..

Ogrodzenia panelowe Lubuskie

Świadczymy usługi montażu w całym województwie lubuskim. Firma nadal aktywnie współpracuje z innymi producentami paneli ogrodzeniowych, lecz bazując na własnym doświadczeniu i potrzebach rynku wprowadzamy na rynek własną linię produktów. Nasz produkt jest idealnym kompromisem wysokiej jakości i niskiej ceny. Linia ogrodzeń panelowych na wymiar skierowana jest na rynek polski dla polskiego klienta, który bardzo dużą wagę przywiązuje do niskiej ceny produktu i wysokiej jakości.

 

Dzięki dużemu doświadczeniu udało nam się połączyć te dwie cechy i stworzyć panele ogrodzeniowe lubuskie z doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Mogą one śmiało konkurować ceną z „marketowymi” ogrodzeniami. Jednak pod względem jakości i trwałości wykonania totalnie je deklasują. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć klienta kompleksowo i zaspokoić jego potrzeby.

 

Produkujemy gotowe ogrodzenia panelowe, opierając je o najlepszej jakości komponenty. Maty panelowe 2D i 3D pozyskujemy od naszych autoryzowanych partnerów. Jest to produkt wykonany z drutów o różnej grubości 4 mm, 5 mm, 6 mm, oraz 8 mm. Przywiązujemy szczególną uwagę do obsługi klienta, czasu realizacji zamówienia oraz jakości produktu.

 

Zajmujemy się produkcją systemów ogrodzeń panelowych wraz z ich montażem na terenie całego województwa lubuskiego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zarówno pod względem konfiguracji ogrodzenia pod jego potrzeby, jak i montażu. Montaż ogrodzenia panelowego można wykonać na podstawie podmurówki dostępnej w naszej ofercie. Dostarczamy dwa wzory podmurówki: piaskowiec i podmurówka pełna. Nasza oferta skierowana jest do każdego klienta. Począwszy od osób szukających bardzo trwałych rozwiązań, w cenach ogrodzeń dostępnych w sieciach typu Castorama czy Obi. Kończąc na klientach premium, którzy cenią sobie jakość wykonania i materiał premium.

 

Panele ogrodzeniowe na wymiar są dzisiaj bardzo poszukiwaną formą ogrodzenia domów, działek, obiektów sportowych, firm. Ze względu na trwałość, niską cenę i estetyczny wygląd. Nasze doświadczenie w branży i współpraca z polskim producentem mat panelowych 2D i 3D pozwoliło na stworzenie linii ogrodzeń, które łączy ze sobą trwałość na lata i niską cenę.

 

Producent ogrodzeń ROLMAR

Producent ogrodzeń panelowych 3d, 2d lubuskie Z naszą ofertą jesteśmy w stanie spełnić wymogi nawet najbardziej wymagającego klienta. Jako producent mamy kontrolę nad produktem od samego początku procesu zamówienia, aż do montażu u klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni co do terminów montażu, a także czasu realizacji zamówienia. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też nasza polityka skoncentrowana jest na kliencie, gdzie jesteśmy z nim w ciągłym kontakcie, gotowi odpowiadać na pytania i niejasności.

 

Z uwagi na bardzo dużą konkurencję na rynku wśród producentów ogrodzeń panelowych, paneli siatkowych 2D i 3D. Nasza polityka jest skupiona na konkurencji przede wszystkim jakością, a nie ceną. Oferujemy produkt premium w cenie nieco wyższej niż cena dostępna w marketach budowlanych. Prócz jakości produktu oferujemy jakość montażu premium. Montujemy dokładnie, skrupulatnie i kompleksowo.

 

Wiemy o tym, że prawidłowy montaż zgodnie ze sztuką budowlaną zapewni zadowolenie klienta, co jest dla nas najważniejsze. Takie podejście czyni nas jednym z liderów wśród producentów ogrodzeń panelowych w województwie lubuskim, dlatego że głównymi naszymi klientami są osoby z polecenia. Staramy się zapewnić najszybszy czas realizacji zamówienia i gwarantujemy najwyższej